BUDUJ JAK Z KLOCKÓW

WEŹ CAŁOŚĆ LUB WYBIERZ TO CO POTRZEBUJESZ

Podstawowym zadaniem, przed jakim staje każde przedszkole to przede wszystkim wychowywanie młodych ludzi, dla których taka placówka to często pierwsze zetknięcie z poważną edukacją. Prowadzenie przedszkola wiąże się jednak z wieloma powinnościami ze strony zarówno dyrekcji, jak i reszty pracowników. Jednym z nich jest odpowiednie rozliczanie przedszkola. Dotyczy to takich aspektów, jak posiłki, wpłaty dokonywane przez rodziców czy naliczanie odsetek za nieterminowe płatności. Właśnie z tego powodu warto zapoznać się z naszą ofertą, w której można znaleźć moduły do rozliczania przedszkola.

Moduły do rozliczania przedszkoli — szeroka oferta

Mamy świadomość, że każde przedszkole jest inne oraz posiada różne potrzeby. Z tego właśnie powodu, wychodząc naprzeciw potrzeb naszych klientów, oferujemy profesjonalne moduły do rozliczania przedszkoli. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim niezwykle zróżnicowana oferta. Można u nas znaleźć moduły przeznaczone do naliczania odsetek, rozliczania pobytu w przedszkolu czy też posiłków.

Nie oznacza to jednak, że decydując się na nasze usługi, należy korzystać ze wszystkich tych modułów. Największą zaletą naszej oferty jest fakt, że przedszkola mogą dowolnie dostosowywać moduły w zależności od swoich potrzeb. Na przykład, jeżeli placówka nie potrzebuje akurat modułu do kontrolowania kadry, nie musi z niego korzystać. Dzięki temu, że nasza oferta jest niezwykle elastyczna, każde przedszkole będzie mogło dostosować ją do swoich aktualnych potrzeb i preferencji.

Rozliczanie przedszkola — moduły łatwe w użytkowaniu

Wielu użytkowników niezwykle ceni sobie oferowane przez nas moduły do rozliczania przedszkola. Dlaczego? Przede wszystkim z tego powodu, że nasze programy są niezwykle łatwe i intuicyjne w obsłudze. Mamy bowiem świadomość, że nie każda osoba musi dysponować odpowiednimi umiejętnościami pozwalającymi na obsługiwanie skomplikowanych programów. Dlatego też, tworząc nasz program, zadbaliśmy o to, aby był on niezwykle przejrzysty i łatwy w obsłudze.

Korzystanie z modułów do rozliczania przedszkola to także ogromna oszczędność czasu zarówno dla rodziców, jak i pracowników przedszkola. Rodzice nie muszą już osobiście dostarczać gotówki czy czeków, a pracownicy przedszkola nie muszą ręcznie obsługiwać płatności. Wszystko odbywa się elektronicznie, co przyspiesza procesy i eliminuje ryzyko błędów ludzkich. To także wygoda dla rodziców, którzy mogą płacić online i monitorować swoje rozliczenia w czasie rzeczywistym. Ponadto zarówno rodzice, jak i pracownicy przedszkola mają cały czas wgląd do przeprowadzonych transakcji.

Rozliczanie przedszkoli moduły — liczy się bezpieczeństwo

Oferowane przez nas moduły do rozliczania przedszkola wprowadzają element bezpieczeństwa i przejrzystości do procesu płatności. Elektroniczne rozliczenia pozwalają na pełną kontrolę nad przepływem środków, a także na tworzenie szczegółowych raportów i historii płatności. To nie tylko ułatwia kontrolę nad finansami, ale także pomaga w rozwiązaniu ewentualnych sporów lub niejasności związanych z płatnościami.

ROZLICZANIE POBYTU W PRZEDSZKOLU

Rozliczanie pobytu dziecka w przedszkolu to podstawowa funkcja naszego programu. Dokładnie wyliczamy czas pobytu przed podstawą programową i po podstawie programowej zgodnie z ustawą. Rozliczanie przedszkola jest dziecinnie proste.

rozliczanie pobytu przedszkola

ROZLICZANIE POSIŁKÓW

Nieobecność zgłoszona lub nieobecność niezgłoszona wpływają na naliczanie opłaty za posiłki. Używając modułu rozliczania opłaty żywieniowej w prosty sposób rozliczycie Państwo każdego przedszkolaka. Rozliczenie posiłków jest dziecinnie proste.

rozliczanie posiłkow

PRZYJMOWANIE WPŁAT (KWITARIUSZ)

Co miesiąc, osoba zajmująca się kontrolą płatności (najczęściej jest to Intendent), musi zebrać od kilkudziesięciu lub kilkuset rodziców wyliczone kwoty należności. W naszym programie łatwo można ewidencjonować wpłaty gotówkowe i wpłaty przelewem bankowym. Można też wystawiać kwity ścisłego zarachowania. Przyjmowanie wpłat jest dziecinnie proste.

rozliczanie przedszkola i pobytu

NALICZANIE ODSETEK

Przedszkole ma obowiązek naliczania odsetek od spóźnionych wpłat. W naszym programie odsetki naliczają się automatycznie lub jeśli tego chcesz ręcznie oszczędzając czas intendenta.

naliczanie odsetek

CZAS PRACY KADRY

Ufaj i kontroluj. Dzięki modułowi kadra można w łatwy sposób sprawdzać aktualny stan personelu na terenie przedszkola.

czas pracy kadra

PANEL RODZICA / ZGŁASZANIE NIEOBECNOŚCI

Prosty w obsłudze program dla rodziców można uruchomić na smartfonie lub przez Internet. Panel Rodzica pozwala na sprawdzanie aktualnego stanu rozliczeń z przedszkolem. Zgłaszanie nieobecności dziecka bez potrzeby telefonowania do przedszkola. W ten wygodny sposób czas oszczędzają zarówno rodzice jak i pracownicy przedszkola. Dziecinnie proste 🙂.

smart stoperek rodzica

Chcesz zamówić program stoperek?

Masz pytania?

lub

NAPISZ