buduj jak z klocków

weź całość lub wybierz to czego potrzebujesz

<a name="modrozliczenia" ></a>

Rozliczanie Pobytu w Przedszkolu

Rozliczanie pobytu dziecka w przedszkolu to podstawowa funkcja naszego programu. Dokładnie wyliczamy czas pobytu przed podstawą programową i po podstawie programowej zgodnie z ustawą. Rozliczanie przedszkola jest dziecinnie proste.

rozliczanie przedszkola i pobytu

rozliczanie posiłków

Nieobecność zgłoszona lub nieobecność niezgłoszona wpływają na naliczanie opłaty za posiłki. Używając modułu rozliczania opłaty żywieniowej w prosty sposób rozliczycie Państwo każdego przedszkolaka. Rozlieczenie posiłków jest dziecinnie proste.

rozliczanie przedszkola i posilkow
<a name="modkwitariusz" ></a>

PRZYJMOWANIe Wpłat (Kwitariusz)

Co miesiąc, osoba zajmująca się kontrolą płatności (najczęściej jest to Intendent), musi zebrać od kilkudziesięciu lub kilkuset rodziców wyliczone kwoty należności. W naszym programie łatwo można ewidencjonować wpłaty gotówkowe i wpłaty przelewem bankowym. Można też wystawiać kwity ścisłego zarachowania. Przyjmowanie wpłat jest dziecinnie proste.

rozliczanie przedszkola i pobytu
<a name="mododsetki" ></a>

naliczanie odsetek

Przedszkole ma obowiązek naliczania odsetek od spóźnionych wpłat. W naszym programie odsetki naliczają się automatycznie lub jeśli tego chcesz ręcznie oszczędzając czas intendenta.

rozliczanie przedszkola i posilkow
<a name="modkadra" ></a>

Czas pracy kadry

Ufaj i kontroluj. Dzięki modułowi kadra można w łatwy sposób sprawdzać aktualny stan personelu na terenie przedszkola.

rozliczanie przedszkola i posilkow
<a name="modrodzica" ></a>

PANEL rodzica / Zgłaszanie nieobecności

Prosty w obsłudze program dla rodziców można uruchomić na smartfonie lub przez Internet. Panel Rodzica pozwala na sprawdzanie aktualnego stanu rozliczeń z przedszkolem. Zgłaszanie nieobecności dziecka bez potrzeby telefonowania do przedszkola. W ten wygodny sposób czas oszczędzają zarówno rodzice jak i pracownicy przedszkola. Dziecinnie proste 🙂.

rozliczanie przedszkola i posilkow

Chcesz zamówić program stoperek?

Masz pytania?

 

lub

NAPISZ