wygodne ZGŁASZANIE NIEOBECNOŚCI DZIECKA

Zgłaszaj nieobecność dziecka w przedszkolu z telefonU

Zgłoś nieobecność dziecka w przedszkolu jednym kliknięciem w telefonie - wygodne zgłaszanie nieobecności dzieckaJestem Rodzicem.

 

Chcę zgłosić nieobecność dziecka. Co mam zrobiĆ?

 

Jeśli Państwa przedszkole udostępnia możliwość zgłaszania nieobecności dziecka za pomocą aplikacji STOPEREK Rodzica powinniście Państwo otrzymać z przedszkola następujące dane:

 

  • adres aplikacji do zgłaszania nieobecności
  • login użytkowniaka
  • pin do logowania

 

Po zalogowaniu do aplikacji, zgłoszenie nieobecności jest intuicyjne. Wystarczy zaznaczyć dni w których Państwa dziecko będzie nieobecne, podać powód nieobecności i zatwierdzić. Zgłaszanie nieobecności dziecka w przedszkolu w ten sposób może zostać wykonane praktycznie z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Aplikacja na urządzenia mobilne ułatwia przejście całego procesu od początku do końca jedynie przy użyciu swojego smartfona, który można mieć zawsze przy sobie. Nawet przy nieprzewidzianych sytuacjach można przeprowadzić wygodne zgłaszanie nieobecności dziecka, jeśli tylko zaistnieje taka potrzeba.

 

Należy jednak podkreślić, że zgłaszanie nieobecności dziecka w ten sposób jest możliwe tylko przy posiadaniu wymienionych powyżej danych logowania. Jeśli nie posiadacie Państwo tych informacji prosimy o zgłoszenie się do swojego przedszkola w celu uzyskania powyższych danych.

 

 

 

Zgłaszanie nieobecności w przedszkolu – czy tego potrzebujemy w naszym przedszkolu?

 

W codziennym życiu zdarzają się sytuacje w których dziecko nie może przyjść do przedszkola. Dzięki STOPEREK.PL rodzice mogą wygodnie zgłosić nieobecność dziecka z własnego telefonu / smartfonu. Zgłaszanie może następować w godzinach określonych w regulaminie przedszkola. Zgłoszenie nieobecności może wpływać na zamawianie odpowiedniej ilości posiłków w ciągu danego dnia przedszkolnego oraz na wielkość opłat wnoszonych przez rodziców.

Wygodne zgłaszanie nieobecności dziecka pozytywnie wpływa nie tylko na organizację dnia rodzica, ale również funkcjonowanie całej placówki. Dzięki temu nie ma mowy o niepotrzebnych opóźnieniach czy nawet problemach z dostarczeniem informacji o tym, kiedy dziecko nie pojawi się w przedszkolu. Zgłaszanie nieobecności dziecka odbywa się praktycznie natychmiast, dlatego rodzic może mieć pewność, że jego informacja została przekazana do odpowiednich osób.

 

ZGŁASZANIE NIEOBECNOŚCI DZIECKA W PRZEDSZKOLU W NOWOCZESNEJ PLACÓWCE

Obecnie wiele kwestii formalnych załatwia się już drogą elektroniczną, aby niepotrzebnie nie komplikować całej procedury. Podobnie jest również w sektorze edukacyjnym, gdzie coraz więcej placówek przyjmujących maluchy również zaczyna korzystać ze specjalnych systemów organizacyjnych. Sposób zgłaszania nieobecności dziecka w przedszkolu ma duże znaczenie w kontekście funkcjonowania wszystkich grup, dlatego ułatwiamy codzienną pracę wszystkich opiekunów. Aby uruchomić zgłaszanie nieobecności w twoim przedszkolu wystarczy kontakt ze STOPEREK.PL. Uruchomimy aplikację dla twojego przedszkola lub żłobka. Otrzymasz też aplikację którą rodzice będą mogli uruchamiać na swoich telefonach komórkowych. W ten sposób działalność przedszkola zostanie rozszerzona również o wygodne zgłaszanie nieobecności dziecka

 

 

 

ZgŁaszanie Nieobecnosci Dziecka może być stosowane w:

 

  • Przedszkolach Samorządowych / Miejskich / Gminnych
  • Przedszkolach Prywatnych
  • Żłobkach Samorządowych / Miejskich / Gminnych
  • Żłobkach Prywatnych
  • Punktach Opieki Dziennej
  • Punktach Przedszkolnych

Zgłaszanie nieobecności dziecka z programem STOPEREK.PL – ogrom możliwości i dostępność funkcji  

Zgłaszanie nieobecności dziecka w przedszkolu i innych podobnych placówkach  opiekuńczych doskonale współpracuje z innymi modułami programu STOPEREK.PL. Szczególnie zachęcamy do zwrócenia uwagi na moduł Panel Rodzica  dzięki któremu w łatwy sposób można przesłać rodzicom informacje z życia przedszkola, zbiórki na teatrzyk, kino czy zajęcia dodatkowe. Wygodne zgłaszanie nieobecności dziecka może być dla rodziców tylko jedną z wielu przydatnych funkcji. Im lepiej dostosowany system, tym mniej niedomówień i komplikacji w komunikacji między rodzicami a przedstawicielami placówki.

 

Oprócz systemu zgłaszania nieobecności dziecka w przedszkolu wspaniale sprawdzi się również moduł Rozliczania Posiłków dzięki któremu zarządzający przedszkolem będzie mógł w prosty, automatyczny sposób obliczyć należności związane w wyżywieniem podopiecznych. Z takiego rozwiązania korzysta już wiele placówek, które wdrożyły także system zgłaszania nieobecności dziecka. Obecnie zdecydowaną większość czynności związanych z uczęszczaniem malucha do placówki można już załatwić przez Internet, bez konieczności dojazdu pod wskazane miejsce. Sposób zgłaszania nieobecności dziecka w przedszkolu oraz dokonywania innych procesów staje się szczególnie wtedy, gdy rodzina czasowo przebywa poza swoim miejscem zamieszkania, na przykład na wakacjach.

Z apką STOPEREK.PL Zgłaszanie nieobecności dziecka w przedszkolu jest dziecinnie proste.

Wygodne zgłaszanie nieobecności dziecka – komfort dla rodziców

Dopracowana w każdym względzie aplikacja STOPEREK.PL umożliwia rodzicom wygodne zgłaszanie nieobecności dziecka w placówce. Daje to komfort i pewność, że nie trzeba wielokrotnie przypominać o nieobecności dziecka. Z uwagi na to, że aplikacja jest dostosowana do wszystkich rodzajów smartfonów jej dostępność jest praktycznie nieograniczona. Mogą z niej korzystać wszyscy zainteresowani rodzice, którzy oczekują praktycznych rozwiązań w działaniu placówki. Intuicyjny interfejs aplikacji do zgłaszania nieobecności dziecka sprawia, że korzystanie z niej jest bardzo proste.  Wystarczy jedynie kilka kliknięć, aby poinformować przedszkole o nieobecności dziecka. System automatycznie przekazuje wiadomość dalej.

rozliczanie przedszkola i pobytu

Chcesz zamówić program stoperek?

Masz pytania?

lub

NAPISZ