wygodne ZGŁASZANIE NIEOBECNOŚCI DZIECKA

Zgłaszaj nieobecność dziecka w przedszkolu z telefonU

Zgłoś nieobecność dziecka w przedszkolu jednym kliknięciem w telefonie

 

 

 

 

Jestem Rodzicem.

 

Chcę zgłosić nieobecność dziecka. Co mam zrobiĆ?

 

 Jeśli Państwa przedszkole udostępnia możliwość zgłaszania nieobecności dziecka za pomocą aplikacji STOPEREK Rodzica powinniście Państwo otrzymać z przedszkola następujące dane:

 

  • adres aplikacji do zgłaszania nieobecności
  • login użytkowniaka
  • pin do logowania

 

Po zalogowaniu do aplikacji, zgłoszenie nieobecności jest intuicyjne. Wystarczy zaznaczyć dni w których Państwa dziecko będzie nieobecne, podać powód nieobecności i zatwierdzić.

 

Jeśli nie posiadacie Państwo tych informacji prosimy o zgłoszenie się do swojego przedszkola w celu uzyskania powyższych danych.

 

 

 

Zgłaszanie nieobecności w przedszkolu – czy tego potrzebujemy w naszym przedszkolu?

 

W codziennym życiu zdarzają się sytuacje w których dziecko nie może przyjść do przedszkola. Dzięki STOPEREK.PL rodzice mogą wygodnie zgłosić nieobecność dziecka z własnego telefonu / smartfonu. Zgłaszanie może następować w godzinach określonych w regulaminie przedszkola. Zgłoszenie nieobecności może wpływać na zamawianie odpowiedniej ilości posiłków w ciągu danego dnia przedszkolnego oraz na wielkość opłat wnoszonych przez rodziców.

 

Aby uruchomić zgłaszanie nieobecności w twoim przedszkolu wystarczy kontakt ze STOPEREK.PL. Uruchomimy aplikację dla twojego przedszkola lub żłobka. Otrzymasz też aplikację którą rodzice będą mogli uruchamiać na swoich telefonach komórkowych.

 

 

 

ZgŁaszanie Nieobecnosci Dziecka może być stosowane w:

 

  • Przedszkolach Samorządowych / Miejskich / Gminnych
  • Przedszkolach Prywatnych
  • Żłobkach Samorządowych / Miejskich / Gminnych
  • Żłobkach Prywatnych
  • Punktach Opieki Dziennej
  • Punktach Przedszkolnych

 

Zgłaszanie nieobecności doskonale współpracuje z innymi modułami programu STOPEREK.PL. Szczególnie zachęcamy do zwrócenia uwagi na moduł Panel Rodzica  dzięki któremu w łatwy sposób można przesłać rodzicom informacje z życia przedszkola, zbiórki na teatrzyk, kino czy zajęcia dodatkowe.

 

Wspaniale sprawdzi się również moduł Rozliczania Posiłków dzięki któremu zarządzający przedszkolem będzie mógł w prosty, automatyczny sposób obliczyć należności związane w wyżywieniem podopiecznych.

 

Z apką STOPEREK.PL Zgłaszanie nieobecności dziecka w przedszkolu jest dziecinnie proste.

rozliczanie przedszkola i pobytu

Chcesz zamówić program stoperek?

Masz pytania?

 

lub

NAPISZ