ROZLICZANIE POSIŁKÓW W PRZEDSZKOLU lub ŻŁOBKU

Sprawdź jak łatwo NALICZYSZ OPŁATY ZA WYŻYWIENIE z pomocą programu do rozliczania posiłków w przedszkolu

ROZLICZANIE POSIŁKÓW W PRZEDSZKOLU

 

Przygotowanie lub zamówienie posiłków i podanie ich dzieciom należy do codziennych obowiązków przedszkola. To ile i jakich dań należy wydać w ciągu dnia zależy od ilość dzieci obecnych w placówce.

Informację o obecności możemy uzyskać w sposób tradycyjny odwiedzając odpowiednie grupy przedszkolne.

W STOPEREK.PL proponujemy bardziej wygodną formę uzyskania informacji o ilości wymaganych posiłków w przedszkolu. Dzięki naszemu programowi do rozliczania posiłków w przedszkolu, Intendent lub inna osoba odpowiedzialna za zamawianie wyżywienia otrzymuje niezbędne informacje w sposób automatyczny na komputer.

W połączeniu z Panelem Rodzica, który umożliwia wcześniejsze zgłaszanie nieobecności dzieci bezpośrednio przez rodziców Intendent jest doskonale poinformowany o tym ile i jakich posiłków musi zamówić w kuchni lub w cateringu.

Program automatycznie nalicza opłaty i odpisy za wyżywienie uwzględniając obecności i nieobecności dzieci w przedszkolu

 

rozliczanie przedszkola i pobytu

ROZLICZANIE POSIŁKÓW W PRZEDSZKOLU

Rozliczanie posiłków w przedszkolu i żłobku – co warto wiedzieć?

Na odpowiednie funkcjonowanie placówek dla najmłodszych składa się wiele czynników. Jednym z najważniejszych jest sprawne rozliczanie posiłków w żłobku oraz przedszkolu, do czego służy oferowany przez nas program STOPEREK. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu cały proces odbędzie się bez zbędnych komplikacji, przekładając się na oszczędność czasu i uniknięcie niepotrzebnych pomyłek. Zaznaczone przez rodziców obecności pozwalają na efektywne rozplanowanie posiłków na każdy dzień, by starczyło dla każdego dziecka, a przywożone jedzenie się nie marnowało.

Dlaczego warto postawić na dostępne u nas oprogramowanie?

Nasza oferta skierowana jest zarówno do placówek samorządowych, jak i prywatnych, dzięki czemu korzysta z niej wielu klientów stawiających na nowoczesne opcje. Zapewniamy wysokiej jakości program, dzięki któremu można sprawnie zarządzać posiłkami w przedszkolu oraz żłobku, co przekłada się na jakość całej placówki.

Rozliczanie wyżywienia w żłobku i przedszkolu to bardzo ważna kwestia, do której należy podejść z należytą uwagą. Dzięki naszemu oprogramowaniu czynność nie zajmuje nadmiernej ilości czasu, który można poświęcić na rozwój placówki.

Kolejną zaletą programu STOPEREK jest jego łatwa i intuicyjna obsługa, która nie wymaga podejmowania żadnych skomplikowanych kroków. To wyjątkowo klarowne oprogramowanie, pozwalające na szybkie zaznaczanie obecności dziecka i automatyczne przekazywanie informacji do kuchni bądź cateringu.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasza firma została stworzona z myślą o publicznych i prywatnych żłobkach oraz przedszkolach, by w znaczącym stopniu ułatwić ich zarządzaniem. Rozliczanie posiłków jest jedną z kluczowych opcji, dzięki której można zadbać o to, by każdy podopieczny otrzymał swój posiłek, a ilość porcji zgadzała się z faktyczną obecnością. Tak innowacyjne rozwiązanie pozwala na większy komfort pracy w placówce.

Zapewniamy instalację oraz wdrożenie sprzętu, by przekazany przez nas program był natychmiastowo gotowy do pracy. Co więcej, nie tylko jesteśmy otwarci na wszelkie pytania, ale również oferujemy bezpłatne wsparcie podczas trwania umowy, dzięki któremu można uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Zależy nam na sprawnym rozliczaniu żywienia w przedszkolu i żłobku, dlatego nasz program wyróżnia się intuicyjną i komfortową obsługą.

Rozliczanie wyżywienia w przedszkolu i żłobku

Efektywne rozliczanie posiłków w placówkach oświatowych przy pomocy oferowanego przez nas oprogramowania nie wymaga wiele wysiłku. To poprawiająca wydajność funkcja, dzięki której nie trzeba martwić się o przeprowadzanie żmudnych obliczeń. Ponadto precyzyjne rozliczanie żywienia nie tylko wpływa na dostarczenie czy przygotowanie dobrej ilości posiłków, ale również ułatwia prowadzenie wszelkich istotnych dla sprawnego zarządzania placówką rachunków.

Nasi pracownicy z chęcią posłużą profesjonalnym doradztwem, zapewniając wsparcie na każdym etapie współpracy. Zależy nam na budowaniu pozytywnych relacji z każdym klientem, ponieważ są one dla nas podstawą przynoszącą obopólne korzyści. Dokładamy wszelkich starań, by nasz program spełnił Państwa oczekiwania, a jego użytkowanie było niezwykle komfortowe. Można się z nami skonsultować w sposób telefoniczny albo mailowy, a my postaramy się udzielić szczegółowych odpowiedzi, które pomogą w podjęciu optymalnej decyzji, z której będą Państwo całkowicie usatysfakcjonowani.

Chcesz zamówić program stoperek?

Masz pytania?

lub

NAPISZ