OPIS PROGRAMU STOPEREK.PL

Oprogramowanie dla przedszkoli i żłobków ułatwia rozliczanie przedszkola i pobytu dzieci

Dlaczego STOPEREK.PL jest wyjątkowy

Prawdziwe 0 złotych inwestycji na start

Program do rozliczania uruchomisz za prawdziwe 0 (słownie: zero) złotych. Wygodny i elastyczny abonament pozwala na bardziej efektywne zarządzanie środkami finansowymi.

dziecinnie proste

Program STOPEREK jest tak prosty w obsłudze, że opanujesz go w mgnieniu oka. Przyjazne menu użytkownika zapewnia łatwy dostęp do najważniejszych zadań.

Elastyczne

Program ma konstrukcję modułową. Dzięki temu używasz i płacisz tylko za te funkcje, których rzeczywiście potrzebujesz. Program nieodpłatnie przygotujemy do wymagań twojego przedszkola.

Oprogramowanie dla Przedszkoli i Żłobków

Stoperek to oprogramowanie dla przedszkoli do rozliczania pobytu dzieci w placówce oświatowej – przedszkolu lub zerówce. Zgodnie z nowelizacją ustawy o systemie oświaty wprowadzoną 1 września 2010 r. wszystkie przedszkola mają obowiązek do świadczenia darmowych usług w czasie realizacji podstawy programowej. Rady gminne czy miejskie mają możliwość nieznacznej ingerencji i dostosowania zasad do lokalnych warunków, niemniej ogólne reguły pozostają zachowane. W praktyce oznacza to, iż 5 godzin dziennie w określonych przez regulamin godzinach dziecko przebywa w placówce za darmo. Pozostałe godziny pobytu dziecka wykraczające poza podstawę programową są płatne. Aby rzetelnie rozliczyć pobyt dziecka w przedszkolu należy więc dokładnie notować godzinę jego przyjścia i wyjścia z placówki. Zadanie to nie jest trudne, jednak już przy kilkudziesięciu podopiecznych zaczyna być uciążliwe. Stosowanie papierowych list powoduje konieczność nadzorowania rodziców. Powstają kolejki i ogólne zamieszanie. Koniec miesiąca oznacza dla intendenta mozolne odcyfrowywanie zapisów i wyliczanie należnych kwot.

oprogramowanie dla przedszkoli stoperek.pl

Oprogramowanie dla przedszkoli i żłobków Stoperek przychodzi z pomocą automatyzując cały proces rejestracji czasu.

Dzięki kartom zbliżeniowym nie ma kolejek, a godziny przyjścia/wyjścia są dokładnie odnotowywane. Dzięki systemowi zliczanie należności odbywa się automatycznie, a praca intendenta polega w głównej mierze na poprawianiu sytuacji szczególnych i drukowaniu raportów.
Mając na uwadze ilość obowiązków księgowych i intendentów staraliśmy się zaprojektować program do naliczania opłat za przedszkole w możliwie przyjazny i czytelny sposób, aby wysiłek jego poznania był możliwie niewielki. Szereg możliwości jakie umożliwia nasza platforma daje pełną satysfakcję. Zespół naszych specjalistów gwarantuje nieprzerwaną i poprawną pracę. Możliwości konfiguracyjne oraz dodatkowe moduły powodują, iż system sprosta wymaganiom każdej placówki w Polsce. Prosty w obsłudze interfejs użytkownika ułatwia pracę. Niezawodny system kart zbliżeniowych w połączeniu z mobilnym czytnikiem umożliwia odbieranie dziecka nie tylko z miejsca lokalizacji urządzenia, ale również np. z placu zabaw. Szczegółowych informacji dotyczących wdrożenia oprogramowania w Państwa placówce można zasięgnąć poprzez kontakt e-mail lub telefoniczny w zakładce KONTAKT.

Chcesz zamówić program stoperek?

Masz pytania?

lub

NAPISZ