Prowadzisz Przedszkole lub Żłobek?

STOPEREK jest dla Ciebie!

DOKŁADNIE MIERZ CZAS i OBECNOŚĆ DZIECI
DOKŁADNIE MIERZ CZAS i OBECNOŚĆ DZIECI
ROZLICZAJ POBYT i POSIŁKI W PRZEDSZKOLU
ROZLICZAJ POBYT i POSIŁKI W PRZEDSZKOLU
naliczaj opłaty i wysyłaj rachunki do rodziców
naliczaj opłaty i wysyłaj rachunki do rodziców
i
RAPORTUJ DO KSIĘGOWOŚCI I ORGANU NADZORUJĄCEGO
i
RAPORTUJ DO KSIĘGOWOŚCI I ORGANU NADZORUJĄCEGO

”chcesz

Co mówią przedszkola

“Program STOPEREK Rozliczanie Przedszkola bardzo ułatwił nam codzienną pracę. Życzę kreatywności w dalszym wprowadzaniu przydatnych rozwiązań.”
Wiesława Jabłonowska | Dyrektor Przedszkola Nr 47 w Białymstoku

“Czytnik rejestrujący obecności działa bezawaryjnie. Program rejestrujący pobyt i rozliczający godziny pobytowe i żywieniowe funkcjonuje prawidłowo.”
Elżbieta Zgondek | Dyrektor Przedszkola Nr 163 w Warszawie

“Łatwy, wręcz dziecinnie prosty  i bezawaryjny program sprawia, że jest godny polecenia innym placówkom w całej Polsce. Dzięki programowi oszczędzamy czas.”
Wiesława Wincenciak | Dyrektor Przedszkola Nr 1 Łapy

“Program jest ogromnym ułatwieniem dla pracowników przedszkola i rodziców. Pracuje bez zarzutu, a pomoc pracowników STOPEREK.PL jest natychmiastowa.”
Barbara Przygodzka | Dyrektor Przedszkola Nr 108 Warszawa

Z czego składa się program stoperek.pl rozliczanie przedszkola

SPRZĘT

CZYTNIK KART

Niezawodny i nowoczesny czytnik zapewnia Państwu niezakłóconą pracę każdego dnia. W razie awarii (np. przepięcie elektryczne, zalanie, itp.) wymieniamy nieodpłatnie sprzęt w ciągu do 2 dni roboczych aby rozliczanie przedszkola odbywało się bez zakłóceń.

KARTY ZBLIŻENIOWE

Wytrzymałe karty są wykonane z odpornego na uszkodzenia, wzmocnionego tworzywa. Gwarantujemy, że wystarczą dzieciom i rodzicom na cały okres trwania umowy. W razie uszkodzenia wymieniamy kartę nieodpłatnie na nową działającą.

OPROGRAMOWANIE DLA PRZEDSZKOLI

PROGRAM DO ROZLICZANIa PRZEDSZKOLA i POBYTU DZIECI

Kolejnym elementem systemu STOPEREK.PL jest program w którym możemy rozliczać pobyt dzieci w przedszkolu, posiłki, nieobecności itd. Szczegółowy opis programu oraz moduły do wyboru znajdziecie Państwo poniżej.

USŁUGI

Instalacja i wdrożenie

Konfigurację sprzętu i oprogramowania przeprowadza nasz technik. Wczytujemy wszystkie przekazane przez przedszkole dane i przekazujemy program gotowy do pracy.

szkolenie

Szkolenie użytkowników przeprowadzamy w umówionym przez przedszkole terminie w godzinach 8.00 – 16.00 od Poniedziałku do Piątku. Czas szkolenia to około 45 minut.

bezpłatne Wsparcie w trakcie umowy

Przez cały czas trwania umowy możecie państwo korzystać z naszej bezpłatnej Infolinii w godzinach 7.00 – 17.00 od Poniedziałku do Piątku.

Chcesz zamówić program stoperek?

Masz pytania?

lub

NAPISZ

Rozliczanie Przedszkola Prosty PROGRAM

System elektroniczny STOPEREK to niebywałe ułatwia rozliczanie przedszkola w rejestracji czasu pobytu dziecka w przedszkolu lub zerówce. Zgodnie z obowiązującą ustawą o systemie oświaty, wszystkie przedszkola mają obowiązek świadczenia darmowych usług w czasie realizacji podstawy programowej. Tak więc, przez 5 godzin w ciągu dnia każde dziecko przebywa w placówce za darmo. Za dodatkowy czas rodzic musi zapłacić. Proponowane przez nas urządzenia i oprogramowanie do ewidencji dzieci i rozliczanie przedszkola pozwala na bardzo dokładne odnotowanie czasu spędzonego w placówce. Nie ma konieczności prowadzenia papierowych list godzin wejścia i wyjścia, ani ich nadzorowania przez rodziców.

Zastosowanie kart zbliżeniowych i czytników, eliminuje kolejki i precyzyjnie nalicza czas, a rozliczanie przedszkola jest dziecinnie proste. Księgowi i intendenci mają mniej obowiązków w comiesięcznych rozliczeniach, bo wszystkie godziny wejść i wyjść odnotowują się automatycznie. Stoperek to system zarządzania placówką oświatową, który jest dostosowany do najważniejszych potrzeb. Można obsługiwać go z wielu komputerów, wystarczy dostęp do internetu. Nie ponosicie Państwo kosztów zakupu urządzenia i jego wdrożenia. Tylko u nas otrzymujecie prawdziwe 0 zł na start!